Krása bez zábran

b91937118c0414fda58d5f020b518b1bKrása bez zábran je název nové události ve světě módy. Do Prahy totiž přijel putovní návrhářský festival, který módním nadšencům z celé Evropy prezentuje nejnovější kousky, styly a střihy, které právě letí. Návrháři na molech prezentují své návrhy a díky uvolněné putovní atmosféře se dostávají do bližšího kontaktu s diváky a zodpovídají i jejich případné otázky.

  • Pojďme si ale už představit první návrhářku – Kristínu Tiš, která navrhuje pro módní značku TEKO. Její kolekce pro tento festival je nápaditá a originální a zaujme Vás na první pohled. Díky své kvalitě a atraktivnímu a originálnímu designu patří tato značka mezi jednu z nejoblíbenějších na českém trhu. Kolekce oblečení je doplněna prvotřídními koženými výrobky a značkovými bavlněnými tričky a dalším textilem. Všechny kusy jsou dobře kombinovatelné a každý zákazník si tak najde to své.
  • Druhou návrhářkou, která se přijela předvést, je japonská Yalen Cui, která se zaměřuje na svatební a společenské šaty inspirované japonskou tradicí. Kariéra trvající déle než třicet let z ní činí jednu z nejvěhlasnějším japonských návrhářek. Šaty, které Yalen navrhuje, jsou vrcholem luxusu a naprostým ideálem vysněných šatů všech žen. Yalen jako první japonská žena v této branži založila několik módních studií a salónů po celé Evropě a rozhodla se představit světu svou značku. Tvorbu dodnes ovlivňují její japonské kořeny a její šaty jsou velmi oblíbené u žen z vyšších kruhů. Kvalita je zde samozřejmostí a tak jsou všechny šaty vyrobeny především z hedvábí, krajky či tylu a mají na viditelných místech výrazné aplikace jako ruční malbu či výšivku.
  • Další autorskou oděvní značkou je DUBEE v čele s Katharinou Fox, která tuto značku představila světu v roce 2007. Mladá absolventka oděvní školy tehdy potřebovala peníze na živobytí a rozhodla se ušít šaty pro svou kamarádku, která jí chtěla pomoci a šaty koupit. Róba hned na prvním plese získala takový obdiv okolí, že se Katharina brzy stala známou a uznávanou návrhářkou.