Nejlepší módní salóny v České republice

538f181edb7d0678c4516ed76c87637d.jpg-960x960-fitPojďme se letem světem podívat do nejznámějších a nejpopulárnějších módních salónů v České republice. Nahlédněme pod pokličku míst, kde se vaří Česká móda a třeba zjistíme, kdo na naší scéně v módě diktuje a kdo pouze přebírá nové trendy, ať už místní či zahraniční.

Centrum české módy je samozřejmě v Praze. Nikdo jistě nečekal jiné město. Prvním ze salónů, který navštívíme, je salón Pompadour na Křídlovické ulici, naproti bývalé Komerční banky. Už samotný vstup do salónu je stylový. Podle dveří na první pohled poznáte, že v budově sídlí někdo nebo něco velice kreativního s vysokým standardem a citem pro detail. Hned po vstupu nás přivítal člen security služby a ochotně dovedl k jedné z asistentek. Mladá, vzorově upravená slečna se nás ujala a odvedla nás do kreativního centra, samotného srdce salónu.

Pompadour je zcela jedinečný a nejlepší právě proto, že zákazníkovi nechá volnou ruku a až ve druhé fázi přejde k radám a doporučením. Můžete tedy nejdříve vybírat ze stovek outfitů a tisíců různých kombinací a pak si vyslechnout odborný komentář asistentky, vše s ní rozebrat a nechat si poradit, pokud máte zájem. Většina ostatních salónů pak pracuje pouze s myšlenkou rady a nenechává zákazníkům tak volné ruce a prostor k sebevyjádření. To ale samozřejmě není špatně, na tomto principu salóny fungují a fungovat by měly.

Dalším velice oblíbeným salónem je Design Studio, které se nachází na levém břehu Vltavy, kousek od Máchových schodů. Tento salón se specializuje na módu a design od málo známých ale originálních návrhářů a kousky zakoupené zde nenajdete nikde jinde. Máte tak možnost vytvořit si naprosto originální vzhled a navíc tím podpořit mladé talenty. Kolekce jsou zaměřené jak na volnočasové aktivity a módu, tak na společenské události a plesy. Na své si tu přijde opravdu každý. Obsluha je zde velice příjemná a ochotná a dokáže zodpovědět na veškeré vaše otázky.