O nás

Naše společnost Beauty and Healthy For You se zaměřuje na poradenství v oblasti krásy, péče o tělo, pokožku a nehty a také na oblast módy, nových trendů a zdravého životního stylu. Cílovou skupinou jsou pro nás ženy a muži v jakémkoli věku a s libovolnými požadavky. Díky široké základně profesionálních poradců a odborníků najdeme specialistu na míru každému, ať už žádá o vytvoření jídelníčku, radu ohledně problematické pleti a suché pokožky nebo prostě potřebuje změnu a posun kupředu.

Beauty consulting je také jednou z nejdůležitějších oblastí, kterými se zabýváme. Po celé České republice máme otevřeno přes čtyři sta padesát salónů krásy, které Vám nabídnou širokou škálu služeb. Odbornice na nehty a ruce s Vámi proberou základy péče a doporučí vhodnou kosmetiku, vlasové specialistky doporučí vhodné výživové balíčky pro zničené vlasy a naše takzvané Skin care asistentky s Vámi projdou řadu procedur, které slouží k posílení a regeneraci pokožky celého těla.

Fitness a výživové poradenství, které také patří do sortimentu našich služeb, je Vám k dispozici dvacet čtyři hodin denně buď na naší horké lince, nebo v některém z fitness center, které se nachází ve třiceti největších českých městech. Renomovaní odborníci na stravu, posilování a formování postavy Vám sestaví vhodný jídelníček s ohledem na specifické gastro požadavky (alergie, diabetes), vytvoří Vám cvičební plán dle vašich časových možností a proberou s Vámi Vaše osobní cíle – zda chcete zhubnout, přibrat či pouze zformovat postavu.

Módní oddělení pak poskytuje všem našim zákazníkům širokou nabídku prestižních značek a to se slevou vzhledem k úrovni aktuálního členství či vztahu k naší společnosti. Poradenství v oblasti módy se zaměřuje především na volbu správných střihů pro danou postavu, vhodnou kombinaci vzorů či volení barevných kombinací v závislosti na klientově typu obličeje, barvy pokožky či očí.

Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni a těšíme se brzy na viděnou v některém z našich center.