Proč investovat do krásy?

1317667841143090Proč investovat do krásy? Na tuto otázku pro mě bude velice jednoduché odpovědět. Pořád mě nepřestává překvapovat, že se lidé i po tolika letech ptají v rozhovorech na ty stejné otázky. Všechno Vám ale klidně zopakuji znovu a znovu a znovu…

Do módního průmyslu jsem se dostala jako mladá sekretářka, která pouze potřebovala práci. Práce to byla náročná, vyčerpávající a nikdy nekončící. Zpočátku mě nebavila a byla jsem ráda za každý ukončený den a každé volné odpoledne. Později mě ale móda a tento svět začali pohlcovat a já začala oběvovat všechny krásy a požitky s módou spojené.

Po nějakém čase mě povýšili a stala jsem se osobní asistentkou naší šéfové. Bylo mi umožněno nahlížet pod pokličku všeho, co světu připravuje móda a mohla jsem se účastnit rozhodování o následujících trendech, vzorech a o všem, co bude právě ,,In“.

Svůj starý šatník jsem kompletně obměnila za poslední sezónní výstřelky a lidé okolo si začali všímat mé změny. Někteří ji přijali a respektovali, jiní mě začali odsuzovat a dívat se na mě přes prsty. Byl to další těžký krok, který jsem musela udělat.

Brzy jsem se však se svou novou osobností sžila a začala být sama se sebou spokojená. Konečně jsem začala chápat, proč se k růžové kabelce nehodí krokodýlí ale klokaní kůže a proč si k šedému saku prostě nemůžete vzít krémově vanilkovou halenku. Jakmile jsem zjistila, co mi přesně sedí, opět jsem obměnila svůj šatník a tentokrát už správným směrem.

A odpověď na Vaši otázku? Investovat do krásy by člověk měl, pokud chce být spokojený sám se sebou a cítit se pohodlně. Lidem se totiž nenaskytne hezčího pohledu, než na vhodně oblečenou úspěšnou ženu, která je se sebou spokojená a přesně ví, jak dát ostatním najevo svůj záměr. Sebedůvěra, sebeláska nebo zdravé sebevědomí, to všechno Vám může dát správný šatník a proto se vyplatí do krásy investovat.