Tipy a rady pro krásu

Chcete vypadat zdravě, svěže a fit? Řiďte se následujícími tipy a radami a jistě se budete brzy cítit fit a Vaše okolí to zaručeně pozná!yoga-fitness

  • První věc, co ráno musíte udělat, je aktivace. Stáhněte si video z youtube, kupte knihu o cvičení a naplánujte si každý den rozcvičku. Stačí pouhých patnáct nebo dvacet minut aktivního pohybu po probuzení a hned se budete cítit lépe. Pohyb Vám rozpumpuje krev a nakopne Vás energií.
  • Každé ráno pak vypijte sklenici vody o pokojové teplotě, nejlépe na lačno. Nastartujete tak Vaše zažívání a trávicí systém bude rychleji spalovat a zpracovávat vše, co mu během dne dodáte.
  • Posnídejte čistou energií. Ovoce, jogurt nebo ovesná kaše Vám zaručeně dodají energii, kterou Vám nedalo cvičení. Kaši můžete připravit z ovesných vloček vařením v mléce nebo zakoupit přímo připravenou, kterou stačí zalít horkou vodou. Na stole nesmí ráno chybět sklenice mléka a sklenice džusu, nejlépe pomerančového.
  • Zuby si čistěte zásadně za poslechu Vaší oblíbené písničky. Tělu tak dodáte rytmus a naladíte se na tu správnou vlnu. Dobrá nálada a pozitivní energie jsou základem každé energické a krásné ženy.
  • Pokud dbáte na vzhled a používáte mnoho kosmetických přípravků, dejte si záležet na jejich výběru a užívejte přírodní a certifikované produkty. Jestli jste spíše přírodní typ, nezapomeňte si každé ráno alespoň opláchnout obličej vodou.
  • Během dne dbejte na správný jídelníček a vyváženou stravu, která je základem zdravě vypadající pleti, nehtů či vlasů. Jezte hodně bílkovin a zdravých tuků a vše doplňujte velkým množstvím zeleniny. Sladké potraviny nechávejte raději na ráno či dopoledne.
  • Kávu nekonzumujte po hlavních jídlech a nechte si ji raději k odpolednímu (zdravému) zákusku nebo k večeři. Kafe byste obecně neměli konzumovat víckrát, než jednou denně a jeho množství by mělo odpovídat pouze malému šálku.

Zaujalo Vás toto téma a chcete se dozvědět víc? Navštěvujte naše stránky pravidelně a buďte v obraze a fit!