Trendy v módě a kráse

Letošní léto bude v módě opět příroda. Nejdříve se zaměříme na oblečení a outfity, které by neměly ve vašem šatníku chybět, a poté si řekneme něco k novinkám v oblasti krásy a péče o tělo a pokožku.

Vzorem číslo jedna pro tuto sezónu bude kolibřík. Exotické vzory obecně si na českém trhu začínají vytvářet své místo a symbol kolibříka pak zosobňuje lehkost volnost a krásu, které bude zajisté každá žena v letních měsících pociťovat. Tento vzor se objeví zejména na letních šatech, nebo plážovém pareu, pro milovníky sukní a šortek můžeme očekávat jednotlivé kousky s výrazným potiskem vepředu či na kapse.

Doplňkem číslo jedna pak bude výrazný slaměný klobouk, doplněný několika stuhami, nejlépe v barvě samotného kolibříka. Klobouky budou jistě v dostání v každém renomovaném obchodě. Ke klobouku samozřejmě nesmíte zapomenout vhodnou obuv. Tou jsou pro letošní rok páskové sandálky nebo sportovní žabky vyrobené z lýkoviny či juty. Kabelka je pak zcela na Vás, nezapomeňte však vhodně kombinovat s kloboukem.

8953660_12990536091_largeV oblasti krásy se do popředí po několika letech opět dostává olivový olej a užití oliv obecně. Studie vedené několika univerzita mi po celém světě opět potvrdily jeho blahodárné účinky a tak se jeho Bio verze nebo chcete-li ,,nechemická“ verze opět dere do popředí pomyslných žebříčků. Česká republika nabízí zákaznicím produkty z celého světa. Hlavními distributory těchto produktů jsou u nás známé společnosti Avon či Oriflame, které se snaží do ČR přírodní kosmetiku distribuovat již řadu let.

Produktem číslo jedna bude rozhodně opalovací krém s olivovým olejem a opalovací mléko podobného složení. Míchání a lisování oliv z různých koutů světa do jedinéh ooleje se stává velmi populárním a pokud budete mít možnost, sáhněte rozhodně po multi-olivovém produktu. Obecně se doporučuje k opalování uživám spíše prostředky s olejem z černých oliv, zejména pak řeckých. Zelené olivy ale také nejsou na škodu a sednou spíše bledším typům pokožky.